قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط مندرج در زیر شامل توافقنامه ("توافقنامه") بین شما و شرکت پرتو فناوری اطلاعات اطلس کویر ("توناپ") میباشد. برای استفاده از سرویس های خدماتی، دوره ای، فنی و نگهداری خودرو که از http://tonap.ir ("سایت") یا از طریق اپلیکیشن  ("برنامه") در دسترس است.

1.      خدمات

توناپ در تلاش است تا دسترسی آسان شما به خدمات خودرو و سرویسکاران واجد شرایط، قطعات و اقلام اصلی مطابق با نیازتان را فراهم ‌کند تا به راحتی بتوانید برای تعویض روغن، کارواش و استفاده از خدمات دیگر توناپ برای خودروی خود در خانه، محل کار یا مکان دیگر، برنامه ریزی کنید. هر کاری که سرویسکار توناپ برای انجام سرویس مورد نظرشما انجام می‌دهد، به عنوان "خدمت " نامیده می شود. و سرویسکاران در انجام این خدمات نقش کارکنان توناپ را برعهده دارند.

توناپ هیچ گونه مسئولیتی نسبت مفقودی وسایل شخصی داخل اتومبیل ندارد، از قرار دادن اشیا و اموال گران قیمت داخل خودرو خودداری کنید.

وسیله نقلیه مورد نظر میبایست عاری از هرگونه وسیله خطرناک همچون مواد منفجره، سمی و ... باشد.

2.      ایجاد حساب کاربری (ثبت نام در توناپ)

شما برای استفاده از خدمات توناپ میبایست ابتدا از طریق سایت یا اپلیکیشن توناپ حساب کاربری خود را ایجاد کنید. در هنگام اولین ثبت سفارش، توناپ از شما خواهد خواست که حساب کاربری ایجاد کنید. برای حساب کاربری نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، و یک رمز عبور انتخاب کنید. و خودروهای خود را از لیست خودرو ها انتخاب و مشخصات آنها را ثبت کنید. در حساب کاربری خود شما همچنین میتوانید گزارش های پرداخت و جزییات سفارش های خود را مشاهده کنید. تمام اطلاعاتی که به توناپ ارائه می دهید تحت سیاست حفظ حریم خصوصی محفوظ میماند.

هر کاربر با میتواند تنها یک حساب کاربری با شماره تلفن همراه خود ثبت کند، کاربر حق اجازه ی واگذاری یا اجازه استفاده از حساب کاربری خود به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر راندارد.

3.      برنامه ریزی برای سفارش

شما برای استفاده از خدمات توناپ میتوانید سفارش خود را را از طریق سایت (بخش "ثبت سفارش") و یا تماس تلفنی با توناپ ثبت کنید. برای این منظور شما میبایست اطلاعات زیر را وارد کنید:

·         مدل خودرو و تیپ آن ( مثلا پرادو تیپ "4 در" یا ...) و سال ساخت خودرو

·         محل مورد نظر برای انجام سرویس

·         تاریخ و زمان مورد نظر شما

اگر شما نیاز به لغو سفارش قبل از زمان برنامه ریزی شده را دارید، میتوانید از طریق تماس با پشتیبانی آن را لغو کنید. برای خدمات دوره ای شما تا 3 ساعت قبل و برای خدمات کارواش بدون آب تا 1 ساعت قبل از زمان سفارش میتوانید آن را لغو کنید. همچنین در صورت تاخیر بالای نیم ساعت شما میتوانید سفارش خود را لغو کنید.

4.      شرایط پرداخت‌

شما میتوانید بعد از انجام خدمت، در محل طبق فاکتور صادر شده توناپ با کارتخوان و یا بصورت نقدی هزینه را پرداخت کنید.

طراحی سایت توسط نهان تک